Du har brug for en Værkstedstid: 04662 87300 info@automix.de
Händler für VW Mercedes BMW Audi Volvo Toyota Hyndai Skoda Fiat Ford Nissan und Vertragshändler für Opel

vedtagelse tjeneste

Vi i Autohaus Wilhelmsen AutoMix i Enge-Sande forventer dig på stedet med professionelt personale, attraktive tilbud og ekspert service. Så vi altid kan tilbyde dig optimale tjenester og løsninger, giver vi vores bedste hver dag.

Wilhelmsen AutoMix - vedtagelse tjeneste

Sandra Albertsen

Vedtagelse tjeneste

Telefon +49 (0) 4662 87300
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail sandra@automix.de

Wilhelmsen AutoMix - vedtagelse tjeneste

Anja Sibbersen

Vedtagelse tjeneste

Telefon +49 (0) 4662 87300
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail anja@automix.de

Wilhelmsen AutoMix - vedtagelse tjeneste

Antje Springer

Vedtagelse tjeneste

Telefon +49 (0) 4662 87300
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail antje@automix.de

Wilhelmsen AutoMix – vedtagelse tjeneste

Stefan Holst

Hoved værksted

Telefon +49 (0) 4662 87300
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail stefan@automix.de

Wilhelmsen AutoMix – vedtagelse tjeneste

Sven Jacobs

Servicetekniker

Telefon +49 (0) 4662 873045
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail sven@automix.de

Wilhelmsen AutoMix – vedtagelse tjeneste

Uwe Sönnichsen

Servicetekniker

Telefon +49 (0) 4662 873055
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail uwe@automix.de

Wilhelmsen AutoMix – vedtagelse tjeneste

Kevin Lieck

Servicetekniker

Telefon +49 (0) 4662 873046
Fax +49 (0) 4662 873030
E-mail kevin@automix.de

Klik her, hvis du vil bruge de interaktive kort via OpenStreetMap.

Data fra OpenStreetMap – Insendt i ODbL